A L T A N L A R

ALÜMİNYUM

Otomatik Kepenk Fiyatları

Gerek kullanım kolaylığı gerekse modern görünüm ve sağlamlığı gibi bir çok avantaj sağlayan otomatik kepenk fiyatları gayet ucuz ve hesaplıdır. Belkide hayatınızda bir kere kepenk yaptırcak ve uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanıcaksınız.

Otomatik Kepenk ve Panjur Özellikleri

Alüminyum ve çelik malzemeden üretilen kepenk fiyatları her bütçeye uygun olup, hırsızlığa karşı çok güvenlidir. Otomatik kepenk elektirik kesintisene karşı güç kayanğı çalışmaya devam eder.

Otomatik Kepenk Nedir

Teknolojinin gelişmesi ile günümüzde yaygınlaşan kepenk sistemleri, dükkan, mağaza ve garaj kapılarında en çok tercih edilen yeni nesil otomatik kapı çeşididir. Kepenk genellikle yapıldıkları yerlerin yanlarına konulan buton veya uzaktan kumada ile kontrol edilebilirler. Otomatik kepenkler genel olarak iki çeşittir bunlar; motorlu ve elektrikli kepenklerdir. Elektrikli kepenkler, sistemi çalışması için kepenk prize takmak yeterlidir ve uzaktan kumandalı çeşitleri de bulunmaktadır. Bir diğer kepenk çeşidi ise motorlu kepenktir. Bu kepenk ise sisteme bağlı bir elektrik motoru ile çalışmaktadır.