A L T A N L A R

ALÜMİNYUM

Neden Kompozit Kaplama

Alüminyum kompozit dış cephe kaplama sistemleri dış cephe'de her türlü darbeye ve iklim şartlarına karşı uzun yıllar dayanıklı olan kompozit panel, diğer dış cephe kaplama çeşitlerine göre gerek modern görünümü gerekse uygun m2 birim fiyatı müşterilerimizi cezbetmektedir. Kompozit cephe kaplama parlak düzgün yüzeyi, ısı yalıtımı özelliği ve zengin renk seçenekleri alüminyum kompozit cephe kaplama en çok uygulanan edilen cephe kaplama malzemesi olmuştur.

Kompozit Kaplama Nedir

Aluminyum kompozit panel, iki adet aluminyum levha ve arasına düşük yoğunluklu polietilen malzemenin birleşiminden oluşan yapı malzemesidir. Alikobant üst aliminyum levhanın boyalı olması ve bu boyanın üstün dayanımına ilave olarak panelin sağladığı ses ve ısı yalıtımı sebebiyle oldukça fazla talep edilen bir malzemedir.

Kompozit Dış Cephe Kaplama

Kompozit panel markaları epey yaygındır, Saray markasının, Naturalbond, Alfabond, Asbond ve reklam sektöründe yaygın olarak kullanılan Signbond çeşitleri bulunmaktadır. Saraybond, Saray Aluboard, Akpa Durabond Kompozit Panel, Akpa Rallbond Kompozit Panel, Akpa Primebond Kompozit Panel markaları mevcuttur. Kompozit kolon kaplama, Kompozit harpuşta, kompozit bekçi kulubesi, kompozit saçak, kompozit kapı girişi.