A L T A N L A R

ALÜMİNYUM

Fast Food Restoran Menü Pano

LED menü board, Restoran, kafe, fast food vb. gibi gıda satışı yapan işletmelerde kullanılan aydınlatmalı bir sunum aracıdır. İşletmeye ait çeşitli yiyecek ve içeceklerin görsellerinin vasıtası ile müşterilere gösterilip müşterilerin yiyecek hakkında görünüm açısından ekran sayesinde fikir sahibi olmasını sağlar. Bununla birlikte genellikle yiyecek ve içeceklerin fiyat bilgisi de üzerinde bulunur.

Menü Board Özellikleri

Menü board tabela ürünleri sıradan tabelalardan oldukça farklı ürünlerdir. Dış mekan tabelalarda görüntü kalitesinin menü board tabelada olduğu kadar önemi yoktur. Genellikle uzaktan görünecek olan tabelalarda görüntülerin çok net olması aranmazken, menü board tabelalarda ise bu durum tam tersidir.Dış Mekanlarda kullanıma uygun diğildir herhangi bir ip65 koruması yoktur iç mekanlar için geçerli garantisi mevcuttur.

Lightbox Menü Panoları

Beleuchtete Fes Fud-Werbetafel für Eisdielen mit Aluminiumrahmen. Fast Food Restoran Menü Görüntü Sistemleri, 16MM Kalınlığı Manyetik Açık Alüminyum Profil Işıklı Menü Kurulu Işık Kutusu LED