Fotoselli kapı | Radarlı kapı Otomatik kapı istanbul Fotoselli yana kayar otomatik kapı Fiyatları

Fotoselli kapı Her iki yönde de bulunan sensör ile yaklaşan kişi veya nesneyi algılayarak kapının otomatik olarak açılması sağlanır. Kapı ayarlanan süre sonunda kendiliğinden kapanır. Kapının arasında sıkışmayı engelliyecek tedbirler de alınmalıdır.Fotoselli otomatik kapı sistemlerinde en çok tercih edileni yana kayar modelidir. Diğerleri ise dairesel yana kayar, teleskobik yana kayar, yarı hermetik tam hermetik kapılar, manuel ve otomatik döner kapı sistemleridir. Döner kapı ve tüm otomatik fotoselli kapılarımız ISO 9001 ve CE kalite belgerine sahiptir. Fotoselli kapı ve Radarlı kapı olarak da adlandırılan, geçiş trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanımı tercih edilmekte olup, hiçbir emek ve çaba harcamaksızın sahip olduğu akıllı yazılımla donatılmış işlemcisi sayesinde kendiliğinden açılıp kapanan, cam ve tamamen metal modelleri bulunan kapı çözümlerinden biridir. Dormax fotoselli kapı sistemleri.

Otomatik kapı (fotosel) hareket halindeki nesnelere duyarlı olduğundan hareket halindeki cansız nesnelerede duyarlı olup anında açılırlar Fotoselli kapı sistemlerinde bulunan emniyet sistemi ile kapı kanatları arasına giren cisimlere çarpmaz. Fotosel kapı sis ve gölge gibi etkenlerden etkilenmez. Sessiz odalar sağlayabildikleri dinlenme ile karakterize edilirler. Akıllı tasarlanmış ürünlerle gerçek bir konfor ve rahatlık sağlamak mümkündür. Örneğin DORMA nın manuel kayar cam kapı sistemi yatak odası ile giyinme odası veya ebeveyn banyosu gibi komşu alanlara çekici bir görsel etki ile birlikte elverişli bir geçiş sağlamaktadır. Radarlı kapı, dairesel otomatik kapılar, Fotoselli kapı, manet kayar kapılar, Çok sayıda personel giriş çıkışı gerektiren otel,akaryakıtFotosel kapı istasyonlerı, alışveriş merkezleri,hastahaneler.

Radarlı Kapı, alışveriş merkezleri, finans kuruluşları, fabrika, market ve diğer yoğun insan trafiğinin bulunduğu alanlarda sessiz, sorunsuz ve yüksek performans ile kusursuz insan trafiği geçiş akışını sağlamakla beraber, modern tasarımları ve şık görünümleri ile de büyük ilgi toplamaktadır. Fotoselli cam kapı Bunun yanı sıra yaz ve kış aylarında kendiliğinden açılıp kapanma özelliği ile Fotosel kapı fiyatları soğuk ve sıcak dengesini korumaya yardımcı olduğundan etkili olan yaz aylarında sıcağın içeri girmesine, klimaların serinlettiği ortamın ısınmasına engelleyen bu ürünler kış aylarında da tam tersi enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı olmaktadır Tamamı yüksek teknolojiye sahip olan fotoselli otomatik kapılar, bazı özel durumlardaisteğe göre otomatik sistemi iptal etme şansını da tanıyan, giriş ve çıkışların kontrol altında olması gerektiği, hastane ameliyathaneleri, finans kuruluşlarının yada şirketlerin yönetim katlarında şifre paneli yada proksimiti kartları kullanılarak giriş çıkış yapılmasına olanak tanıyabilmektedir. Otomatik dairesel kayar kapılar dış ve iç mekanlarda kullanılmak için üretilen kapılardır.


Fotoselli kapı istanbul Otomatik kapı fiyatları Radarlı kapı sistemleri Fotoselli yanakayar kapı Fotoselli cam kapı Fotoselli kapı tamiri Sensörlü kapı Otomatik kapı yana kayar kapı,iş merkezleri, süper marketler vb. Fotoselli kapıbinalarda hızlı açma kapama performansları ile iç ortam Fotoselli kapıhavasını muhafaza ederler.Özel profil sistemli tasarımı Fotoselli kapısayesinde mimari uygulamalarınızda estetik çağdaş bir çözüm sunarlar. Fotoselli kapı fiyatları Fotoselli kapı, uzun ömürlü ve sürekli açılıp fotoselli cam kapı elverişli olarak üretilmiştir. Fotoselli kapı sistemlerinde Fotoselli kapının açma seyir hızı (çift kanat) için maksimum 102 cm / saniyedir. Fotosel kapı, Radarlı kapı, Otoamtik kepenk ve kapı sistemleri Fotoselli kapı açıldığında bekleme süresi 05 - 13 saniyedir. Frenleme mesafeleri ve hızları ihtiyaca göre ayarlanabilir. Fotoselli kapılar, tek kanat maksimum75 kg, çift kapılar maksimum 150 kg. talıma kapasitesine sahiptir. Fotoselli Akıllı kapılar da bulunan sistem ile kapı kapalı kaldığında motor 5 kg. lik bir güçle itme uygulayarak sürekli sızdırmazlık sağlar.
Cam korkuluk paslanmaz camlı küpeşte, paslanmaz camlı korkuluk, cam korkuluk manet, extra claer, cam korkuluk şartnamesi, cam korkuluk detayı